Skip to content Skip to footer

O NAS

Marta Klimowicz

Doktorka socjologii i antropolożka kulturowa z ponad dziesięcioletnim stażem w branży IT. Menadżerka, liderująca zespół Growth w Monterail, wrocławskiej firmie tworzącej oprogramowanie dla klientów z całego świata. Prowadzi zajęcia i wykłady na uczelniach, współorganizuje spotkania “Marketing na żywo”, mentorka w programach dla start-upów oraz wspierających rozwój kobiet w branży IT. Aktywistka na rzecz równych praw kobiet i mężczyzn, inicjatorka Listy Ekspertek i współzałożycielka Fundacji BalansPL. Zainteresowana tematyką wpływu nowych technologii na człowieka i strategii ograniczających ich negatywne skutki.

Katarzyna Mazurek

Wspólniczka kancelarii WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy, gdzie pełni funkcję Dyrektorki ds. Rozwoju Biznesu i Marketingu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego i Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, obecnie studentka psychologii biznesu na Uniwersytecie SWPS. Certyfikowana event managerka, organizatorka wielu regionalnych i ogólnopolskich konferencji i wydarzeń biznesowych. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. w firmie PwC. Specjalizuje się w tworzeniu i wdrażaniu strategii marketingowej i business development oraz budowaniu partnerstw międzysektorowych.

Agnieszka Młodzińska

Doktorka nauk społecznych Uniwersytetu Wrocławskiego, od kilkunastu lat specjalizująca się w dziedzinie współpracy nauki i biznesu. Poza Polską studiowała w Niemczech i Stanach Zjednoczonych. Head of Quality Assurance oraz Project Manager w Fundacji Przedsiębiorczości Technologicznej, w której realizuje projekty polskie i międzynarodowe związane z budowaniem innowacyjnych ekosystemów startupowych. Feministka aktywnie dbająca o równość kobiet i mężczyzn w każdym obszarze życia społecznego, w szczególności w debacie publicznej i biznesie.

Bogumiła Sobiczewska

Przedsiębiorczyni, która doświadczenie zawodowe zdobywała jako dziennikarka radiowa i specjalistka ds. marketingu. Z zapałem angażuje się we wspieranie społeczności związanych z przedsiębiorczością i technologiami (Fundacja PLUGin, Stowarzyszenie Startup Founders, Rebel Campus), jest mentorką w programie Google for Startups, a swoje kontakty i zdolności komunikacyjne przekuwa w rozwój sieci doradców w Fundacji MOST. Wykształcenie, które zdobywała w Polsce i Stanach Zjednoczonych (humanistyczne na Uniwersytecie Wrocławskim oraz HR-owe na SGH i New York University), pomaga jej objąć szerszym spojrzeniem sprawy biznesowe. Pasja do mody i zainteresowanie retail-techem sprawiają, że ciągle planuje nowe projekty startupowe.

Patrycja Sosnowska-Buxton

Doktorka i badawczyni z prestiżowego uniwersytetu w Yorku, w Wielkiej Brytanii. Współpracuje z wiodącymi uniwersytetami w całej Unii Europejskiej, gdzie wykłada i bada tematy jakie jak kobiecość, Diversity, Equity & Inclusion oraz metodologie badawcze. Ma bardzo duże doświadczenie w inicjowaniu i wdrażaniu udanych programów DE&I oraz ulepszaniu procesów, zasad i systemów w celu realizacji celów biznesowych w organizacjach w regionie EMAEA. Dynamiczna komunikatorka z talentem do rozwijania relacji w organizacji i poza nią. W Polsce od niedawna.

Patrycja Radek

Szefowa Rady Fundacji Balans PL. Menedżerka z kilkunastoletnim doświadczeniem w strategicznym rozwoju biznesów opartych o usługi eksperckie i B+R. Brokerka innowacji na Uniwestytecie SPWS i konsultantka design thinking. Inżynierka. Absolwentka programu stypendialnego Top 500 Innovators na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley i członkini rady doradczej Stowarzyszenia Top 500 Innovators. Jest również członkinią organizacji Obywatele Nauki. Doktorantka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu gdzie prowadzi badania nad skutecznością przywództwa w zespołach innowacyjnych. Mentorka w programach wspierających kobiety w STEM.